Здоровье

banner12

На ПБК чекають бажаючих побудувати лікарню за свій рахунок

Мерія курортній столиці Криму чекає інвестора, готового вкласти в будівництво лікарні в Алупці.

Про це розповів голова Ялти Олексій Челпанов.

Нинішня будівля побудована понад 100 років тому і давно не відповідає ніяким нормам. Нове повинно бути площею не менше 1700 квадратних метрів.

Забудовнику обіцяють... ( подробнее )

Вчені розповіли, як мозок забуває непотрібні спогади

Неврологи пролили світло над тим, як відбувається в головному мозку процес стирання інформації у випадку, якщо людина спеціально намагається щось забути. Як повідомляє Current Biology, група нейробіологів з Німеччини, Швейцарії, Голландії і Великобританії з'ясували, що за цей процес відповідають префронтальна кора і гіпокамп.

У дослідження... ( подробнее )

Продукти, які покращують стан крові

Стан крові – найважливіший показник роботи серцево-судинної системи людини. Від неї залежить функціонування всіх органів і клітин, повідомляється на Новини Ю.

Якщо вона дуже в'язка, її головна функція -транспортна, не може. Внаслідок може порушитися кровопостачання органів, яке потягне за собою розвиток варикозу і тромбозу.

Вихід... ( подробнее )

Лікарі назвали найнебезпечніші дешеві продукти харчування

Експертами ВООЗ названі п'ять найнебезпечніших продуктів харчування з категорії дешевих. Перелік очолили ковбаси і сосиски, пише Новини Ю.

Якщо їх вартість невелика, в них міститься мінімум м'яса, але зате там багато токсичних канцерогенів, регулярне попадання яких в організм небезпечне для людини онкологією органів сечостатевої та... ( подробнее )

Вчені знайшли зв'язок між прийомом аспірину, шлунковою кровотечею і бактерією Helicobacter pylori

Вчені знайшли зв'язок між прийомом аспірину, шлунково-кишковою кровотечею і бактерією Helicobacter pylori.

Як повідомляє The Medical Journal of Australia з посиланням на дослідження австралійських вчених, бактерія Helicobacter pylori досить поширена, і може бути безпосередньо пов'язана з розвитком виразки шлунка. З'ясувалося, що пацієнти... ( подробнее )

Хропіння і подагра взаємопов'язані, – результати дослідження

Хропіння, який супроводжується зупинкою дихання, підвищує ризик розвитку подагри у два рази.

Як повідомляє The Daily Mail з посиланням на дослідження Килского університету, обструктивне апное сну нерідко призводить до розвитку подагри. При апное сну відбувається розслаблення м'яких тканин горла і тимчасове блокування дихальних шляхів.... ( подробнее )

Почуття голоду негативно позначається на емоційному поведінці в довгостроковій перспективі

Падіння рівня глюкози при виникненні почуття голоду може впливати на настрій людини. Про це йдеться в дослідженні вчених з Університету Гвельфів (University of Guelph).

На думку фахівців, зміна рівня глюкози може справляти тривалий вплив на настрій, оскільки гіпоглікемія є сильним фізіологічним і психологічним стресором.

Згідно... ( подробнее )

Названа найбільш шкідлива поза уві сні

Експерти-сомнологии з Клініки Майо в США уклали, що сон на животі загрожує численними проблемами зі здоров'ям. Про це пише medikforum.ru.

Можливо, комусь і здається, що сон на животі є надійною профілактикою хропіння, але в цілому саме такий сон більшість експертів називають найгіршим варіантом положення тіла під час нічного відпочинку.... ( подробнее )

Звичка гризти нігті «тренує» імунну систему

Звичка гризти нігті «тренує» імунну систему. До такого несподіваного висновку дійшли вчені з Медичної школи Університету Макмастера в Онтаріо (Канада).

Згідно їх дослідженню, організми, які водяться під нігтями, насправді підвищують захист людини перед захворюваннями. З'ясувалося, що діти, у яких гризти нігті увійшло в звичку, набагато... ( подробнее )

Оргазм європейці і азіати висловлюють по-різному, – результати дослідження

Як з'ясувалося, європейці і азіати висловлюють по-різному оргазм, а от біль – однаково. Настільки незвичайне дослідження психологів з Університету Глазго було опубліковано в журналі Національної академії наук США PNAS.

Як повідомляє BBC, для експерименту була створена комп'ютерна програма по імітації виразу обличчя з використанням набору... ( подробнее )

banner13