Здоровье

banner12

Психологи пояснили, як мозок людини реагує на смайлики

Психологи знайшли пояснення тому, як мозок людини реагує на емодзі (мова ідеограм і смайликів).

Як повідомляє Xinhua, фахівці Університету Іллінойсу вивчили схеми мозкових хвиль людей при читанні пропозицій, пов'язані з емодзі. У деяких випадках емодзі збігалися зі значенням пропозиції, а часом – ні (щоб підкреслити іронію сказаного).

З'ясувалося,... ( подробнее )

Чому не можна їсти «чисту» частина запліснявілого хліба? (відео)

Зрізати з хліба цвілу частина і є «чисту» ні в якому разі не можна, і відеоролик від TechInsider пояснює, чому.

Виявляється, якщо на хлібі, фруктах, овочах або м'якому сирі з'являється пліснява, чи є ці продукти не можна. Згідно з відео, то, що ми називаємо цвіллю – лише частина системи грибків, яка може пронизувати весь продукт. Те,... ( подробнее )

Лікарі назвали основні ознаки надлишку солі в організмі

Щоб не нашкодити своєму здоров'ю, сіль потрібно вживати в обмежених кількостях. Згідно з ВООЗ, рекомендоване споживання натрію для дорослих становить приблизно дві третини чайної ложки харчової солі на день (менше 5 000 мг).

Для людей, у яких вже є проблеми з серцево-судинною системою, Американська серцева асоціація рекомендує вживати... ( подробнее )

Вчені досліджують нові ліки від ожиріння на основі грязі

Нове дослідження австралійських вчених показує, що джерело для ліків проти ожиріння може бути доступним, недорогим і знаходитися буквально у нас під ногами.

Працюючи над кандидатською дисертацією, Тані Денинг (Tahnee Dening) з Університету Південної Австралії (University of South Australia) випадково виявила, що компоненти глини, які... ( подробнее )

Збільшення проміжків між прийомами їжі збільшує тривалість життя?

Збільшення проміжків між прийомами їжі покращує загальний стан організму і позитивно впливає на тривалість життя. До таких висновків, що суперечить усталеній думці, що потрібно їсти часто, але невеликими порціями, прийшли фахівці з США після експерименту з 292 мишами.

Одні гризуни мали цілодобовий доступ до їжі, інші споживали на 30%... ( подробнее )

Продукти, які допомагають захистити артерії від атеросклерозу

Експерти з'ясували, як правильно піклуватися про стан судин, і що треба їсти, щоб вони залишалися чистими.

Найкраще, що ви можете зробити, це слідувати здорової дієти – це вибір здорових, натуральних продуктів, одним словом, тих, які забезпечують організм всіма необхідними поживними речовинами.

Основні причини розвитку... ( подробнее )

Вчені назвали ще одну причину пити каву вранці

Вчені з Португалії назвали ще одну причину пити каву у великих дозах щоранку. Як з'ясувалося, споживання кофеїну знижує ризик передчасної смерті у людей з хронічною хворобою нирок. Стаття опублікована в журналі Nephrology Dialysis Transplantation.

У дослідженні, яке проводилося з 1999-го по 2011 рік, прийняли участь 4863 людини, що... ( подробнее )

Тип фігури «Яблуко» може свідчити про запальних процесах в організмі

Жирові відкладення в області талії можуть сигналізувати про ризик запальних процесів у головному мозку. До такого висновку, як передає The Daily Mail, прийшли вчені з Каліфорнійського університету.

Дослідження свідчать про те, що такий взаємозв'язок може спостерігатися тільки у чоловіків. На думку вчених, жінок захищає еволюційний механізм,... ( подробнее )

Люди займаються сексом не так часто, як прийнято думати

В дійсності і чоловіки, і жінки займаються сексом не так часто, як чомусь прийнято думати. Про це свідчать результати довгострокового дослідження маркетингової компанії Ipsos.

В рамках дослідження у британців і американців запитували, скільки разів, на їхню думку, їх співвітчизники у віці 18-29 років займалися сексом протягом останніх... ( подробнее )

Розлади психіки і фази Місяця пов'язані, – результати дослідження

Сила Місяця надає більший вплив на людей з певними розладами психіки, ніж вважалося раніше, говориться в дослідженні, опублікованому в «Translational Psychiatry»,

Дослідники вивчали щоденники пацієнтів з біполярним афективним розладом (БАР), зіставляючи дати маніакальних і депресивних періодів з фазами Місяця. З'ясувалося, що молодик... ( подробнее )

banner13