Техника

banner12

Опитування 50 лауреатів Нобелівської премії. Видатні вчені вирахували, що загрожує життю на Землі більше: ядерна війна чи глобально потепління

П'ятдесят лауреатів Нобелівської премії прийшли до висновку, що найбільш серйозними, на їх погляд, погрозами людству можуть стати зростання населення і глобальне потепління.

Британське видання Times Higher Education провело опитування серед фізиків, хіміків, біологів та економістів на тему найсерйозніших загроз для населення нашої планети.

подробнее )

Теорія еволюції під загрозою? Учені Британії, Бельгії та Австрії сенсаційно спростували кілька припущень Чарльза Дарвіна

Міжнародна група вчених змогла спростувати припущення, висунуте основоположником теорії еволюції Чарльзом Дарвіном.

Всупереч припущенню, висунутому основоположником теорії еволюції Чарльзом Дарвіном, зуби стародавніх китів і вуса сучасних китоподібних виконують різну функцію. До такого висновку прийшла міжнародна група фахівців, які представляють... ( подробнее )

Вчені спостерігали за найбільшим зіткненням галактик за всю історію

Одне з самих незвичайних явищ було помічено міжнародною групою вчених. Їх робота була надрукована у науковому виданні Astrophysical Journal.

Дослідники звернули увагу на галактику, яка знаходиться в сузір'ї Золота Риба на відстані понад 10 млрд світлових років від Землі. Виявилася, що нова галактика, називається FS-27, в десятки разів важче... ( подробнее )

"Айфон на колесах" виявився непридатний для російських реалій: у Росії відмовилися від виробництва "трамвая майбутнього", який повинен був їздити по росії на ЧС-2018

Великий облом очікував розробників російського футуристичного трамвая, який прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв планував випустити на дороги Єкатеринбурга в 2018 році Чемпіонату світу з футболу.

Він виявився абсолютно непридатний до російської дійсності. Над цим вже вдосталь постебались соцмережі. Про це повідомляє "Диалог.UA".

подробнее )

Нова розробка NASA дозволить побачити Марс своїми очима - кадри

Фахівцям з NASA, що працюють разом з Google вдалося створити сайт, який допомагає "прогулятися" по Червоній планеті. Відео розповідає про можливості марсохода і нових технологіях, які були розроблені вченими за останній час в області космосу.

Звичайні юзери можуть здійснити подорож" по маршруту марсохода Curiosity. На даний момент планетохід... ( подробнее )

Венера і Юпітер "зіллються в одну яскраву зірку: на світанку 13 листопада жителям України пощастить побачити неймовірний космічний феномен - кадри

У понеділок, 13 листопада, на світанку жителі всієї України зможуть побачити дивовижний парад планет - з'єднання Венери і Юпітера.

Телерадіокомпанія British Broadcasting Corporation інформує про те, що завтра, 13 листопада, на світанку відбудеться незвичайний небесний парад - з'єднання Венери і Юпітера, передає "Диалог.UA".

подробнее )

Більше 100 померлих в одній могилі: в Австралії виявлений загадковий "острів вбивств", шоковані археологи висунули першу версію

Судячи зі знайдених вченими останкам, всі люди були вбиті протягом трьох місяців. Археологи розкопали братську могилу, в якій були поховані більше 100 осіб.

Сенсаційне і одночасно шокуюче заява прозвучала після того, як группеархеологовупобережья Західної Австралії в ході дослідницьких робіт вдалося виявити "острів вбивств", повідомляє... ( подробнее )

"Люди пройшли точку неповернення. Земля стала занадто тісною для людства", - Стівен Хокінг видав страшний прогноз і назвав, що остаточно знищить все живе на планеті

Нова форма життя, яку створять самі люди, може їх знищити. Для людства Земля стає занадто тісною. Незважаючи на всілякі катастрофи, війни та інші процеси, населення зростає лякаючим темпами.

БританскийфизикСтивен Хокінг вважає, що роботи, про яких багато говорять останнім часом, можуть стати тією формою життя, яка знищить людство, передає... ( подробнее )

Останнє випробування нового двигуна SpaceX пройшло невдало - подробиці

5 листопада стався вибух ракетного двигуна Merlin, що належав SpaceX. Інцидент стався в Техасі під час проведення випробувань.

Компанія заявляє, що цей випадок, на щастя, обійшовся без жертв. Тим не менш, вибух серйозно пошкодив випробувальне обладнання, яке перебувало на об'єкті MacGregor, повідомляє "Диалог.UA".

Представники... ( подробнее )

Колоністам на Марсі пропонують вигадати нову релігію

Польський філософ Конрад Шоцик вважає, що марсіанським колоністам на Марсі варто вибрати собі релігію, яка допоможе згуртувати нове суспільство Червоної планети.

На думку одного філософа: "Майбутні колоністи на Марсі не виживуть без релігійної системи, яка дозволить їм справлятися зі стресом і страхом, тому треба придумати нову релігію".... ( подробнее )

banner13