Мінотавр не вигадка стародавніх греків: у США вдалося сфотографувати міфічного монстра – кадри


Опубликованно 04.12.2018 00:04

Мінотавр не вигадка стародавніх греків: у США вдалося сфотографувати міфічного монстра – кадри

Американець випадково сфотографував величезна прямоходящее волохата істота з рогами і бичачої мордою під час лісової прогулянки.

Жителю одного з американських міст під час прогулянки по лісі пощастило запечатлетьстранное істота, разюче нагадує персонажа міфів давньої Греції, передає "Російський Діалог".

Вражаюча зустріч людини имонстра сталася в штаті Меріленд. Автором унікального фото є американець Райан Шэйг.

За даними, опублікованими у ЗМІ, у чоловіка вистачило самовладання, щоб сфотографувати мінотавра, перебуваючи на 30-метрової дистанції від загадкової істоти. Через деякий час мінотавр, що стоїть на весь зріст, стрімко опустився на чотири кінцівки, кинувшись вглиб лісового масиву – стверджує автор знімка.

Серед користувачів Мережі данноепроисшествие викликало небувалий ажіотаж. Одна група користувачів Інтернету вважає, що на фотознімку можна побачити дивну різновид ведмедя. Їх опоненти запевняють, що знімок зафіксував прибульця з темних потойбічних світів.

За грецьким переказами, Мінотавр —істота з тілом чоловіки й головою тварини, народжене від неприродної зв'язку Пасіфаї, дружини критського володаря Міноса, посланого богом морів Посейдоном (в деяких джерелах Зевсом) священному бику, який потім був убитий Тесеєм з допомогою чарівниці Аріадни.Категория: Техника