Дієтологи назвали найбільш ефективні перекуси для тих, хто хоче скинути зайву вагу


Опубликованно 28.11.2018 00:06

Дієтологи назвали найбільш ефективні перекуси для тих, хто хоче скинути зайву вагу

Список з семи здорових перекусів, які наповнюють енергією, опублікувало видання Cosmopolitan.

1. Яблука

Вони містять багато вітамінів і мінералів, вони також є багатим джерелом флавоноїдів і поліфенолів, які є потужними антиоксидантами. Намагайся їсти їх щоранку і додавати у фруктові коктейлі.

2. Банани

Один з кращих джерел калію, який допомагає підтримувати нормальний кров'яний тиск і серцеву діяльність організму.

3. Червоний болгарський перець

Він наповнений антиоксидантними вітамінами А і С, які необхідні для краси вашої шкіри. Якщо ти захочеш ситно похрумтіти, червоний перець прекрасно підійде.

4. Натуральний темний шоколад

Якщо ти ласунка, натуральний темний шоколад абсолютно точно задовольнить цю тягу, і він краще, ніж десертні закуски, які містять рафінований крохмаль, руйнує вітаміни, необхідні для отримання енергії.

5. Гарбузове насіння

Джерело таких мінералів, як магній, залізо і кальцій, вітаміну К і білків. Будьте впевнена, гарбузове насіння задовольнять бажання перекусити, коли тобі буде необхідно підвищити свою працездатність.

6. Вівсяна каша

Намагайся їсти вівсяну кашу кожен день на сніданок. А через 25 хвилин можна з'їсти який-небудь фрукт. Посип кашу корицею для ще більшої користі і аромату.

7. Зелений салат

Зелені овочі повні вітамінів і мінералів, які досить швидко перетравлюються і наповнюють тіло эненргией.Категория: Здоровье