Обличчя дитини, емоції живої людини: в Японії створили андроїд, схожий на 10-річного хлопчика - кадри


Опубликованно 20.10.2018 00:20

Обличчя дитини, емоції живої людини: в Японії створили андроїд, схожий на 10-річного хлопчика - кадри

"Батьком" дитини-робота став відомий на весь світ професор Хиоси Ісігуро з Осагского університету, своє дітище він назвав на честь персонажа коміксів-аніме, популярного на його батьківщині. Користувачі соцмереж зустріли "малюка" неоднозначно.

Спеціаліст в галузі робототехніки Хиоси Ісігуро з Осагского університету показав свою нову роботу –андроїд з особою 10-річної дитини, у якого добре виходить імітувати людські емоції. Про це повідомляє "Диалог.UA".

"Хлопчику дали ім'я на честь героя аніме – "Ібукі". Ходу людини він також імітує, але пересувається не ногами, а з допомогою коліс. Зате жестикулює з допомогу майже людських рук. Це вже не перша така робота професора Ісігуро, він прославився на весь світ як создательандроидов. З кожним разом його творіння виглядають все більш правдоподібно. Втім, на цьому терені він майже не має конкурентів – не так багато компаній в світі займаються подібними розробками. Це пов'язано з тим, що роботолюди ще не знайшли широкого комерційного застосування.Категория: Техника