Демонтаж Шулявського шляхопроводу перенесли на весну


Опубликованно 11.02.2019 00:16

Демонтаж Шулявського шляхопроводу перенесли на весну

Департамент транспортної інфраструктури КМДА в черговий раз відклав перекриття і демонтаж Шулявкого шляхопроводу на весну 2019 року. Затримка пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, кошти для оплати якого мають надійти з Митного експерименту.

«Ми трохи відстаємо від первинного графіка, він був скоректований... Затримка пов'язана з необхідністю замовлення металопрокату, оплата за який повинна була надійти з Митного експерименту, але на жаль... Роботи з демонтажу, за нашими розрахунками, триватимуть близько трьох місяців, після повного перекриття руху навесні, звичайно», - розповів в інтерв'ю 044.ua заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Нагадаємо, що підготовчі роботи до реконструкції Шулявського шляхопроводу повинні були початися 1 травня 2018 року. Потім початок реконструкції кілька разів переносилося і почалося тільки 18 серпня. На початку жовтня в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА заявили, що демонтаж основних конструкцій шляхопроводу розпочнеться 15 грудня і завершиться орієнтовно 30 січня 2019 року. Роботи по влаштуванню пальових фундаментів та опор планували почати в лютому, монтаж нових конструкцій шляхопроводу - з березня 2019 року.

Переможець тендеру на проведення реконструкції Шулявського шляхопроводу був оголошений у червні 2018 року. Ним стала фірма ТОВ «Североукраинский будівельний альянс», що належить помічнику народного депутата Максима Микитася. Реконструкція мосту буде коштувати 830 мільйонів гривень. Підрядник повинен побудувати міст по затвердженому проекту «неповний лист конюшини» зі знесенням ливарного цеху заводу «Більшовик», новим поворотом з вулиці Довженка на проспект Перемоги і двома з'їздами з шляхопроводу на проспект Перемоги. Орієнтовна тривалість будівництва - 17 місяців.Категория: Авто