Любов до марихуани довела жінку до рідкісного захворювання


Опубликованно 11.02.2019 00:12

Любов до марихуани довела жінку до рідкісного захворювання

Любов до марихуани дорого обійшлася молодій жінці. Як повідомляє The Daily Mail, 27-річна жінка з Рочестера була шість разів госпіталізована протягом року зі скаргами на постійну нудоту і біль у животі.

Лікарі довго не могли поставити їй діагноз, поки пацієнтка, нарешті, не зізналася, що з 20 років вживає марихуану, а в останній рік куріння «травки» стало щоденним заняттям. Це допомогло медикам встановити, що вона страждає рідкісним синдромом каннабиноидной гіперемії (CHS). Це маловідома хвороба, і виявляється вона тим, що у любителів марихуани спостерігається постійна блювота без особливих причин.

CHS був виявлений нещодавно, і, наскільки відомо, буває спровокована тривалим вживанням канабісу. Синдром розвивається у тих, хто курить «травку» не менше 20 разів на місяць. Симптоми CHS - напади нудоти, блювання і болі в животі. Хоча число осіб з CHS досі не вивчено, фахівці не виключають того, що мова може йти про мільйони осіб.

Так, дослідження, проведене в 2015 році, показало, що число випадків циклічної блювоти в Колорадо подвоїлася після легалізації марихуани. Аналогічна ситуація спостерігається і в тих країнах, де вживання канабісу є законнимКатегория: Здоровье