Mercedes-AMG GT 63 S став якнайшвидшої «четырехдверкой» Нюрбургринга


Опубликованно 10.02.2019 00:12

Mercedes-AMG GT 63 S став якнайшвидшої «четырехдверкой» Нюрбургринга

Mercedes-AMG GT 63 S став новим рекордсменом Нюрбургринга серед серійних чотиримісних автомобілів. Трасу протяжністю 20.8 км 640-сильне чотирьохдверне купе подолав за 7 хвилин і 25.41 секунди.

Онборд відео рекордного заїзду компанія Mercedes-Benz опублікувала на YouTube. В описі до нього йдеться, що Mercedes-AMG GT 63 S є «самим швидким повноцінним чотиримісним серійним автомобілем, коли-небудь підкорив легендарний Нюрбургрінг». І словосполучення «повноцінний чотиримісний» автомобіль в ньому фігурує не випадково.

Офіційний рекорд Нюрбургрінга серед серійних автомобілів такого класу належить суперседану Jaguar XE SV Project 8, проїхала «Північну петлю» за 7 хвилин 21.23 секунди. Але, як пояснили в Mercedes-Benz, він не може вважатися повноцінним серійним автомобілем, оскільки тираж XE SV Project 8 обмежений 300 одиницями. До того ж, у рекордному заїзді брала участь версія з трек-пакетом Track Package - без заднього ряду сидінь, які замінили полегшеним каркасом безпеки.

Mercedes-63 AMG GT S укомплектований чотирилітровим двигуном V8 (640 л. с. і 750 Нм) і девятиступенчатой автоматичною коробкою передач. З місця до «сотні» купе прискорюється за 3.2 с, а максимальна швидкість досягає 315 км/ч.Категория: Авто