Москва буде знищена: астероїд Апофіс зітре столицю Росії лиця землі - науковець про наслідки апокаліпсису


Опубликованно 09.02.2019 00:08

Москва буде знищена: астероїд Апофіс зітре столицю Росії лиця землі - науковець про наслідки апокаліпсису

Катастрофічне падіння астероїда Апофіса на столицю Російської Федерації зітре з лиця землі багатомільйонне місто і навіть торкнеться область.

Доктор фізико-математичних наук і завідувач лабораторією в Інституті динаміки геосфер РАН Валерій Шувалов оцінив наслідки паденияастероида Апофіса на столицю Росії, передає" Російський Діалог".

"Якщо таке тіло впаде на Москву в межах Садового кільця, то в місті буде знищено все. Також серйозні руйнування на території Московської області", - зазначив він.

Також він попередив, що ионосферное випромінювання від небесного тіла прогнозовано охопить всю Європу.

Повідомляється, що подібні Апофису тіла падають на Землю кожні 10-100 тисяч років і у людства немає можливості змінити траєкторію астероїда.

Вчені з Санкт-Петербурга розрахували, що падіння Апофіса на Землю відбудеться у 2068 році, але їх висновки розкритикували колеги.

Відомо, що Астероїд (99942) Апофіс, що досягає 300 метрів в діаметрі, виявили в липні 2004 року на навколосонячній орбіті, яка практично повністю знаходиться всередині земної.

Щорічно НАСА виявляє близько 1,5 тисячі навколоземних об'єктів. В даний час вдалося відшукати приблизно 90 відсотків небесних тіл розмірами більше 90 метрів в поперечнику. Більшість нових навколоземних об'єктів виявляється менш ніж за 15 днів до їх зближення з Землею.

Раніше Астрономи з Санкт-Петербурга і Томська змоделювали руйнування астероїда за допомогою ракетного ядерного зброї. Про це повідомляється на сайті Томського державного університету. Протягом десяти років після підриву на Землю випаде незначна кількість осколків, радіоактивність яких за цей час суттєво зменшиться.

Моделювання здійснено на суперкомп'ютері СКІФ Cyberia. В його рамках імітований вибух астероїда діаметром 200 метрів, уламки від якого не досягли Землі.

Для руйнування астероїда, за розрахунками вчених, необхідно вплив ядерного пристрою з енерговиділенням в одну мегатонну в тротиловому еквіваленті. У цьому разі частина астероїда перетвориться на газ і рідина, а частина розпадеться на уламки розміром менше десяти метрів.

Нагадаємо,в Мережі переполох з-за страшного пророцтва провидиці Матрони про кінець света1 лютого.

Такжеученые назвалиточное час кінця світу і розповіли, що станеться з планетою.Категория: Техника