Найдивніші медичні новини 2018 року


Опубликованно 05.02.2019 00:26

Найдивніші медичні новини 2018 року

2018 рік був багатий на неоднозначні новини у сфері медицини.

Так, в Індії 33-річний чоловік ледь не позбувся свого чоловічого достоїнства після екстремальної спроби отримати задоволення. У гонитві за гострими відчуттями чоловік вирішив використовувати два кулькових підшипника, однак його фалос просто застряг між ними. Щоб врятувати його дітородний орган, лікарям довелося використовувати обертову циркулярну пилку, яка застосовується для різання мармуру.

Трагічним інцидентом обернулася для жителя Англії Алана о'браєна любов до електронних сигарет. Після сильного затягування, мундштук вейпа опинився в легкому чоловіки. Щоб врятувати його життя, мундштук довелося витягати з легкого хірургічним шляхом. Після цієї історії Алан замість електронних сигарет палить звичайні.

Ще кілька слів про електронні сигаретах: восени у США розгорілися неабиякі пристрасті після того, як в продаж надійшли вейпы для лікування еректильної дисфункції. Експерти не впевнені в безпеці даного продукту, оскільки його активні компоненти - тадалафіл і силденафіл, призначені для перорального застосування, а не вдихання.

Поки чиновники воювали з вейпами від імпотенції, дослідники з Університету Джонса Хопкінса закликали призначати галюциногенні гриби як засіб від депресії. В ході досліджень з'ясувалося, що псилоцибін, що входить до складу галюциногенних грибів, може купірувати тривожність у пацієнтів з термінальними рак.

Між тим деякі експерти стурбовані не лікуванням депресії, а скороченням поголів'я ослів в Китаї. Справа в тому, що їх шкури використовуються для виготовлення желатину эцзяо. У традиційній китайській медицині їм лікували анемію і ракові захворювання, а на сьогоднішній день він використовується в косметиці. Ціни на продукти на основі эцзяо доходять до двох тисяч доларів, і в результаті чисельність ослів в Піднебесній скоротилася в рази.

До речі, про китай: з'ясувалося, що європейці і азіати висловлюють по-різному оргазм, а от біль – однаково. Настільки незвичайне дослідження психологів з Університету Глазго було опубліковано в журналі Національної академії наук США PNAS. Так, представники західної культури в момент оргазму широко відкривають очі і відкривають рот, в той час як люди з країн східної Азії - підтискають губи і розтягують їх в легкій усмішці.

Оскільки мова зайшла про фізичної любові, то не можна не відзначити історію 39-річної мешканки Уганди Маріам Набатанци, яка народила 44 дітей від одного чоловіка. Маріам вийшла заміж у віці 13 років. Чоловік її був справжнім тираном, а після народження останньої дитини – кинув. У жінки чотири рази народжувалася трійня, тричі – четверик і тричі – двійнята. Крім того, вона неодноразово народжувала по одній дитині.Категория: Здоровье