Альянс Renault-Nissan і Mitsubishi домовився про співпрацю з Google


Опубликованно 10.01.2019 00:04

Альянс Renault-Nissan і Mitsubishi домовився про співпрацю з Google

Починаючи з 2021 року автомобілі Renault, Nissan і Mitsubishi будуть оснащуватися пристроями з операційною системою Android і сервісів Google, включаючи Google Maps, Google Assistant і Google Play Store.

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi і Google підписали угоду про партнерство, завдяки якому автомобілі Renault, Nissan і Mitsubishi отримають доступ до сервісів Google Maps, Google Assistant і Google Play Store. Всі сервіси будуть об'єднані на загальній платформі Android. Також була обіцяна підтримка пристроїв, що використовують інші операційні системи, зокрема iOS. Це дозволить власникам автомобілів використовувати точні постійно оновлювані навігаційні карти, відповідати на дзвінки і текстові повідомлення, знаходити потрібну інформацію, управляти мультимедійною системою і функціями автомобіля за допомогою голосових команд, а також використовувати тисячі існуючих додатків і постійно зростаючий масив нових.

«Наша співпраця з Google дає водіям можливість користуватися функціями, які зараз доступні тільки поза автомобіля або в обмеженому обсязі в автомобілі через підключення Android-пристрої до системи автомобіля», - заявив старший віце-президент альянсу з бізнес-розвитку Хаді Заблит.

В альянсі вважають, що об'єднавши власні новітні технології з Google, отримають «одну з найбільш інтелектуальних інформаційно-розважальних систем на ринку». «Завдяки інтеграції платформи Android в наші інформаційно-розважальні системи ми додаємо новий рівень інтелекту нашим автомобілям», - прокоментував угоду віце-президент альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Кал Мос.

Угода з Google - це частина середньострокового плану Renault-Nissan-Mitsubishi, згідно з яким до кінця 2022 року річні продажі альянсу перевищать 14 мільйонів автомобілів. Також ним передбачено запуск 12 нових електромобілів і нових технологій автономного управління.Категория: Авто