Як магнітна буря 19-20 жовтня вплине на самопочуття людей?


Опубликованно 09.01.2019 00:00

Як магнітна буря 19-20 жовтня вплине на самопочуття людей?

Сьогодні і завтра, 19 і 20 жовтня, жителів Землі очікує магнітна буря. Сьогодні вона буде слабкою, завтра, за прогнозами фахівців, посилиться.

Серйозних досліджень про вплив магнітних бур на здоров'я і самопочуття людини немає, проте вважається, що у дні геомагнітних коливань деякі люди можуть відчувати себе погано. Деякі люди можуть відчувати сьогодні і завтра запаморочення, сонливість або безсоння, прискорене серцебиття, втомлюваність, зниження пам'яті та уваги. У деяких також можуть загостритися хронічні захворювання і підвищитися артеріальний тиск.

В інших магнітні бурі, як вважається, можуть викликати погіршення психоемоційного стану: у людей може виникнути тривога без причини, занепокоєння, дратівливість, або апатія, депресивний стан і плаксивість.

Фахівці радять 19 і 20 жовтня пити більше води і зменшити споживання солі, яка затримує воду в організмі. З раціону бажано прибрати жирну і солону їжу, перевагу віддавати корисним продуктам, в тому числі фруктам, овочам і цільнозерновим продуктам.

Крім того, рекомендується стежити за сном – бажано спати не менше 8 годин, уникати важкої роботи, фізичних навантажень і більше відпочивати. Активних і важких тренувань в ці дні бажано уникати.Категория: Здоровье