Париж 2018: Renault показала концептуальний безпілотник EZ-Ultimo


Опубликованно 07.12.2018 00:20

Париж 2018: Renault показала концептуальний безпілотник EZ-Ultimo

Компанія Renault побудувала 5.8-метровий концепт електричного безпілотника EZ-Ultimo, оснащеного системами автономного управління четвертого рівня. Салон пасажирського шаттла оброблений натуральним деревом, шкірою і мармуром.

У довжину Renault EZ-Ultimo зіставимо з Rolls-Royce Phantom. Концепт-кар отримав кузов з великою зсувний бічними дверима і скляної секцією даху, що відкидається вгору. Майже шестиметрова «лаунж на колесах» укомплектована одним електромотором, що приводить в рух передню вісь. У шасі 4Control повертаються всі чотири колеса. Активна підвіска підводить кузов на кілька сантиметрів для подолання «лежачих поліцейських».

У салоні немає керма, педалей та інших традиційних елементів управління. Системи автоматичного управління четвертого рівня дозволяють беспилотнику самостійно пересуватися за визначеними маршрутами.

 

Салон Renault EZ-Ultimo

1

2

3

4

 

Інтер'єр різко контрастує із зовнішнім оформленням концепту. Тримісний салон шоу-кара оброблений в стилі класичних моделей французької марки довоєнного періоду з використанням натуральної шкіри, дерева і мармуру. Тут є диван, крісло і журнальний столик. Є великий сенсорний дисплей, з якого здійснюється керування функціями автомобіля, бездротова зарядна станція для мобільних гаджетів і Wi-Fi. Доповнюють картину решітки на вікнах, покликані забезпечити пасажирам конфіденційність.

Характеристики силових агрегатів новинки залишилися неназваними. Запас ходу заявлений в 500 км.



Категория: Авто