Ares Design побудує родстер на базі Tesla Model S


Опубликованно 07.12.2018 00:20

Ares Design побудує родстер на базі Tesla Model S

Італійське кузовне ательє Ares Design перетворить електрокар Tesla Model S у родстер. Проект орієнтований на людей, які не ходять чекати появи Tesla Roadster другого покоління.

Підопічні Дені Бахара, колишнього генерального директора Lotus, показали перший ескіз родстера. Model S від Ares Design буде відрізнятися від базової моделі не тільки кількістю дверей і місць в салоні, але і аеродинамічним обвісом, декоративними деталями екстер'єру, колісними дисками і парою обтічників за спинками сидінь.

Раніше Tesla Model S вже намагалися перетворити у електрокар з відкритим верхом, але кожен раз автомобіль залишався чотирьохдверним і чотиримісним. Тюнери Ares Design планують першими зробити з електрокара повноцінний дводверний родстер. Яким чином це буде реалізовано, в компанії не уточнили. За словами Дені Бахара, вони «взяли всі свої знання про всіх електричних автомобілях всесвіту і розробили захоплюючу версію Roadster на базі Tesla Model S». Коли ідея буде втілена в реальність і скільки коштуватиме клієнту таке перетворення, поки що не відомо.

Are you ready to... get a shock?! That's the first sketch of an exciting Roadster version of the Tesla Model S! ? . #AresDesignModena #AresDesign #ModelS #TeslaModelS #Roadster #ElectricCars #MadeInItaly

Публікація від ARES Design Modena (@aresdesignmodena) 5 Лис 2018 в 8:38 PST

Продажу Tesla Roadster другого покоління почнуться не раніше 2020 року. Початкова вартість електрокара - 200 тисяч доларів США. Можливо, Tesla S Roadster від Ares Design стане більш доступною альтернативою новому електрокару Ілона Маска.Категория: Авто