Volkswagen Jetta встановив рекорд швидкості на озері Бонневілль


Опубликованно 06.12.2018 00:48

Volkswagen Jetta встановив рекорд швидкості на озері Бонневілль

Volkswagen Jetta встановив новий рекорд швидкості, розігнавшись до 338.15 км/ч. Колишнє досягнення 600-сильного седана вдалося поліпшити на 2.7 км/ч. Рекордний заїзд відбувся на соляному озері Бонневілль в Південній Каліфорнії.

Підготовкою автомобіля до рекордного заїзду займалися фахівці каліфорнійського ательє THR Manufacturing. Серійний седан був доопрацьований для відповідності вимогам класу BGC/G Південно-каліфорнійської хронометрической асоціації і оснащений модернізованим 2.0-літровим турбомотором TSI від спортивної версії Jetta GLI з новими шатунами, поршнями, клапанами, розподільними валами, турбокомпресором і вихлопною системою. У результаті потужність агрегату зросла до 600 л. с. при 8500 об/хв. Поєднується мотор з шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Крім того, Jetta занизили підвіску, встановили спортивні сидіння, обтічники на колеса, диференціал, каркас безпеки, систему пожежогасіння і два гальмівних парашута. Коефіцієнт аеродинамічного опору седана склав 0.27.

Під час рекордного заїзду за кермом Volkswagen Jetta був гонщик Скотт Гетц. Після заїзду він сказав: «Це був приголомшливий досвід водіння. Автомобіль вселяє велику впевненість на дуже високих швидкостях. Я не сумніваюся, що ми могли б піти ще швидше, повторивши спробу, ми дуже задоволені результатом і знаємо, що автомобіль зможе більше, якщо нам це потрібно».Категория: Авто