Audi e-tron GT буде заряджатися до 80% всього за 12 хвилин


Опубликованно 05.12.2018 10:18

Audi e-tron GT буде заряджатися до 80% всього за 12 хвилин

Audi e-tron GranTurismo стане першою повністю електричної моделлю німецької марки з підтримкою зарядної системи потужністю 350 кВт. До 80% ємності акумуляторний блок «четирехдверка» можна буде зарядити за 12 хвилин.

Про це Autocar написав з посиланням на старшого менеджера з маркетингу e-tron Йоханнеса Экштайна (Johannes Eckstein). За словами Экштайна, на момент виходу на ринок в 2020 році e-tron GT буде оснащений батареєю наступного покоління, здатної заряджатися від 350 кВт зарядної системи.

Представлена десять днів тому перша повністю електрична модель марки - кросовер Audi e-tron - заряджається від 150-кіловатної зарядної мережі за 30 хвилин. Батарея e-tron GranTurismo буде заряджатися «приблизно за 10 хвилин». Audi вже готуватися модернізувати зарядні станції, що входять в мережу Ionity, створену спільно з Ford, Mercedes-Benz і іншими виробниками електрокарів.

Поява електричного чотирьохдверного купе e-tron GT компанія анонсувала в березні цього року. Як було заявлено, серійне виробництво нової моделі, що розробляється спортивним підрозділом Audi, почнеться в 2020 році. Випуск електрокара налагодять на виробничому майданчику B?llinger Садиба в Неккарзульме, Німеччина.Категория: Авто