Єдинороги реальні: вчені відтворили вигляд унікальної тварини, що жила з людьми в льодовиковий період


Опубликованно 05.12.2018 00:24

Єдинороги реальні: вчені відтворили вигляд унікальної тварини, що жила з людьми в льодовиковий період

Десятки тисяч років тому в світі жили справжні єдинороги. Правда, ті тритонні тварини не дуже співвідносяться з нинішніми фантазіями про них людей.

Про унікальне відкриття вчених розповіла "Ліга Новини Росія", передає "Диалог.UA".

Про так званий сибирскомединороге (Elasmotherium sibiricum) вчені знали давно. Це 3,5-тонне тварина розмірами 2 метри у висоту і 4 завширшки, що представляло собою гібрид носорога і коні. До недавнього часу вважалося, що цей вид, що жив на території нинішньої російської Сибіру, аж вимерло близько 350 тисяч років тому.Однак виявилося, що сибірські єдинороги набагато більш живучий вигляд і він навіть застав поява гомо сапієнс - людини.

Радіовуглецевий анализокаменелостей допоміг з'ясувати, що цього виду не існує на Землі всього 39 тисяч років. Близько тисячі років ці тварини співіснували разом з давніми людьми. Вимерли вони на піку льодовикового періоду внаслідок важких погодних умов.

Нагадаємо, раніше "Диалог.UA" повідомляв, що в тунелях під Львовомнашли величезного мутанта: в Мережі опубліковано моторошне фото невідомої тварини.Категория: Техника