Смертельно небезпечна точка світу на межі катастрофи: кальдера Йєллоустон може вибухнути у будь-яку хвилину


Опубликованно 04.12.2018 00:04

Смертельно небезпечна точка світу на межі катастрофи: кальдера Йєллоустон може вибухнути у будь-яку хвилину

За останній час в небезпечному місці істотно змінилися теплові характеристики. Це спричинило за собою закриття низки гейзерів.

Вчені вкрай стурбовані ситуацією, що створилася, і переконані, що положення буде тільки збільшуватися, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Ліга Новини Росія".

ПП відбувається в кальдері (циркообразная улоговина вулканічного походження, часто з крутими стінками і більш або менш рівним дном, - ред) супервулкана Йеллоустон.

Невтішні дані оприлюднили експерти з Геологічної служби Сполучених Штатів.

Вчені розповіли, що, починаючи з вересня, різко стали змінюватися в даному регіоні теплові характеристики, що спровокувало закриття гейзерів.З'ясувалося, що водні ресурси кальдери практично виснажені, а гейзери втратили велику кількість води.

Вчені заявили, що температурні показники в кальдері катастрофічні – це може спровокувати страшний вибух.

На думку експертів, ці нехороші процеси в Йєллоустоні можуть істотно вплинути на сейсмічну активність на Алясці. Вона, в свою чергу, може обрушити водовідвідні колектори і призвести до паровим вибухів.

Вчені попереджають, що магма все ближче і ближче піднімається до поверхні земної кулі. Це викликає колосальні випаровування води.

Нагадаємо, Єллоустонський вулкан може знищити все живе на Землі.

Додамо, планета-вбивця Нибируразбудила сплячий вулкан.Категория: Техника