Названа найбільш шкідлива поза уві сні


Опубликованно 09.11.2018 00:28

Названа найбільш шкідлива поза уві сні

Експерти-сомнологии з Клініки Майо в США уклали, що сон на животі загрожує численними проблемами зі здоров'ям. Про це пише medikforum.ru.

Можливо, комусь і здається, що сон на животі є надійною профілактикою хропіння, але в цілому саме такий сон більшість експертів називають найгіршим варіантом положення тіла під час нічного відпочинку. За словами фахівців, тіло сплячої людини має перебувати в такому положенні, щоб він міг досить вільно повертати голову і шию, оскільки це важливо для гарного дихання. У лежачого на животі такої можливості немає. Для шиї поза на животі – вбивча: сприяє затіканню м'язів і здавлення судин.

Крім того, у тих, хто спить на животі, вигинається спина, внутрішні органи відчувають більший тиск, як і м'язи спини. Тому у тих, хто спить, може часто боліти поперек.

Тим, хто не може заснути при іншому положенні тіла, сомнологи порекомендували дотримуватися деяких правил, які допомагають полегшувати навантаження на тіло.

«Кладіть подушку в області тазу - прямо під живіт: це допоможе зменшити тиск на хребет. Під головою теж повинна бути подушка, якщо за неї не напружується спина. Якщо ви відчуваєте напругу, то спробуйте спати без подушки під головою», - порадили експерти.

 Категория: Здоровье