У Словаччині відкрився новий завод Jaguar Land Rover


Опубликованно 08.11.2018 00:58

У Словаччині відкрився новий завод Jaguar Land Rover

Компанія Jaguar Land Rover відкрила новий завод у словацькому місті Нітра. Інвестиції в підприємство з максимальною виробничою потужністю 150 тисяч автомобілів у рік склали 1.4 млрд. євро.

Завод в Нітрі - перша виробнича майданчик британського автовиробника на території Словаччини. Як відзначили в компанії, нове підприємство є останнім кроком в глобальній стратегії розширення Jaguar Land Rover після відкриття спільного підприємства в Китаї в 2014 році і заводу з Бразилії в 2016 році. Також заводи концерну працюють в Індії (з 2011 р.) та Австрії (з 2017 р.)

Площа нового заводу в Нітрі - 300 000 м2. На даний момент в цехах заводу трудяться близько 1500 тисяч осіб. Колектив підприємства на 98% складається з громадян Словаччини, з них 30% - жінки. У листопаді чисельність працівників збільшиться на 850 осіб. Всі вони пройшли 12-тижневе навчання та готові приступити до роботи. На словацькому заводі буде випускатися наступник легендарного позашляховика Land Rover Defender.

Це перше підприємство в Європі, що використовує систему транспортування для кузовних деталей на складальних лініях Kuka Pulse, перемещающую авто-компоненти на 30% швидше, ніж звичайні системи транспортування. Ще одна особливість підприємства - сучасний лакофарбовий цех, здатний забезпечити найвищу якість покриття автомобілів при мінімальному впливі на навколишнє середовище.

Нові інженерні кадри в Словаччині Jaguar Land Rover готує протягом останніх трьох років, у тому числі і в школах. У листопаді компанія втретє проведе конкурс «Land Rover 4x4 in Schools». У цьому році у конкурсі вперше візьмуть участь учні початкової школи.

В Європі Jaguar Land Rover представлений в 42 країнах. З початку року на європейському ринку було продано більше 94 тисяч автомобілів концерну.Категория: Авто