Останки динозаврів Lavocatisaurus agrioensi і їх дитинчат виявлені в неймовірному місці – вчені приголомшені


Опубликованно 08.11.2018 00:58

Останки динозаврів Lavocatisaurus agrioensi і їх дитинчат виявлені в неймовірному місці – вчені приголомшені

Експерти знайшли не просто кілька дорослих динозаврів, поруч з ними перебували і двоє дитинчат. За попередніми оцінками палеонтологів, виявлені тварини жили 110 мільйонів років тому в Аргентині.

На унікальну знахідку натрапила група іспанських і аргентинських ученыхв аргентинському Неукене, передає "Диалог.UA" з посиланням на"Ліга Новини Росія".

Вчені знайшли останки трьох окремих представників нового виду динозаврів і двох дитинчат.

Як з'ясувалося, вид динозаврів під назвою Lavocatisaurus agrioensi – це підгрупа травоїдної групи динозаврів. Вони ще відомі як зауроподы. У цю групу входили диплодоки і бронтозаври.

За оцінками вчених, довжина дитинчат досягала, судячи по залишках, не менше 6-7 метрів, а дорослі доходили в довжину до 12 метрів.Експерти знайшли велику частину черепних кісток динозаврів Lavocatisaurus agrioensi.

Дослідник Хосе Луїс Карлэллидо додав, що вчені виявили морду, щелепи, безліч зубів. Крім того, палеонтологи натрапили і на кістки, що визначають очі.

За словами фахівців, по всій видимості, група динозаврів пересувалася зграєю і загинула разом.

Варто сказати, що дана знахідка стала великою несподіванкою для вчених, які вражені в буквальному сенсі слова, адже знахідка була виявлена в тому місці, яке було пустелею з мінімальною кількістю води. Тут практично не було їжі для травоїдних. Як тут опинилися динозаври, поки відповісти ніхто не може.

Раніше вчені поділилися цікавими відомостями про причинахисчезновения динозаврів.

Нагадаємо, гігантські сліди динозаврів былиобнаружены біля узбережжя Шотландії.Категория: Техника