Позашляховик хімічного концерну Ineos будуть випускати на заводі Ford


Опубликованно 07.11.2018 08:27

Позашляховик хімічного концерну Ineos будуть випускати на заводі Ford

Голова хімічного концерну Ineos Джим Реткліфф веде переговори про випуск власного варіанту класичного Land Rover Defender під назвою Grenadier на заводі Ford у Брідженді (Південний Уельс).

У разі успішного результату переговорів, виробництво Grenadier розмістять в цехах моторного заводу Ford у Брідженді в Південному Уельсі. Про це повідомляє газета Financial Times. Як пише видання, Brexit став основною причиною скорочення виробництва і чисельності персоналу підприємства.

Зараз у Брідженді працює більше 1700 чоловік, але керівництво вже оголосило про скорочення 1100 співробітників після укладення контракту на поставку бензинових двигунів для Jaguar Land Rover в 2020 році. За словами неназваного джерела в компанії, розміщення виробництва Grenadier в Південному Уельсі дозволить зберегти робочі місця і стане «рятувальним кругом» для Ford в сформованій ситуації.

Рішення про розміщення виробництва Grenadier керівництво Ineos прийме до кінця року. До того ж, у концерну є кілька інших «цікавих варіантів» майданчиків. Якщо контракт з Ford буде підписаний, Ineos Automotive планує випускати 25 тисяч Grenadier в рік. У Ford цю інформацію не коментують.

Про намір відродити випуск знятого з виробництва позашляховика Land Rover Defender і придбати у виробника права на торговельну марку Defender мільярдер Джим Реткліфф заявив влітку 2016 року. Отримавши відмову, в лютому нинішнього року голова хімічного концерну заявив про утворення нового підрозділу - Ineos Automotive, яке уклало контракт на розробку позашляховика з «філософією Land Rover Defender» з німецької інжинірингової фірми MBtech. До кінця 2018 року компанія, частково належить Mercedes-Benz, повинна була побудувати так звані «мули» і перші прототипи Grenadier. Розробку і будівництво шасі позашляховика доручили компанії Magna International.Категория: Авто