У купе Lexus LC 500 з'явилася спеціальна версія


Опубликованно 06.11.2018 06:31

У купе Lexus LC 500 з'явилася спеціальна версія

Компанія Lexus підготувала спеціальну версію флагманського купе Lexus LC 500 під назвою Yellow Edition. Прем'єра новинки відбудеться на осінньому автосалоні в Парижі.

Від базової моделі спеціальне купе відрізняється яскраво-жовтим забарвленням кузова Flare Yellow і особливим оснащенням в комплектації Sport+. Спеціальна колірна тема використовується в оформленні інтер'єру спорткупе, обробленого полуанилиновой шкірою і алькантарою. Наприклад, яскраво-жовті вставки з алькантари на чорних дверних панелях і такого ж кольору відстрочка на сидіннях обтягнуті білою полуанилиновой шкірою, приладової панелі, рульовому колесі і центральному підлокітнику.

У стандартному оснащенні особливого LC 500 значиться проекційний дисплей і передні сидіння з електрорегулюванням у 10 напрямках і підголовниками обтягнутими алькантарою. У варіанті Sport+ купе комплектується рульовим механізмом із змінним передавальним відношенням, полноуправляемым шасі і міжосьовим диференціалом Torsen. Як стверджують у компанії, ці вдосконалення дозволяють водієві повністю використовувати весь потенціал глобальної архітектури платформи GA-L.

В списку зовнішніх особливостей Sport+ 21-дюймові ковані легкосплавні колісні диски, а дах активний задній спойлер з армованого карбоном пластику, автоматично розгортається на швидкості понад 80 км/год для забезпечення додаткової стійкості автомобіля.

У жовтому кольорі будуть доступні гібридна модифікація LC 500h і звичайне купе LC 500, укомплектоване п'ятилітровим «атмосферником» V8 (477 л. с., 540 Нм) і 10-ступінчастим «автоматом».Категория: Авто