Читай по руках: Сексуальну орієнтацію жінки можна дізнатися по пальцях


Опубликованно 31.10.2018 00:20

Читай по руках: Сексуальну орієнтацію жінки можна дізнатися по пальцях

Вчені висунули кілька дивну гіпотезу про те, як можна визначити сексуальну орієнтацію жінки, причому з першого погляду. Як передає ВВС, для цього варто лише поглянути на вказівний і безіменний пальці лівої руки. У тих, У кого вказівний і безіменний пальці відрізняються по довжині, частіше мають нетрадиційну сексуальну орієнтацію.

Свої висновки вчені зробили на основі дослідження за участю 18 пар жінок-близнюків, у яких вона сестра мала традиційну, а друга - нетрадиційну орієнтацію. В ході експерименту вчені Університету Ессекса вимірювали довжину пальців випробовуваних.

Як виявилося, у жінок нетрадиційної орієнтації була суто чоловіча рука з різницею в довжині вказівного і безіменного пальців, причому саме лівої руки. Дослідники вважають, що даний факт є свідченням активного впливу тестостерону в утробі.

Вчені звертають увагу на те, що в дослідження були залучені близнюки, які мають 100% загальних генів. Як би там не було, сексуальність визначається ще в утробі матері, і залежить від обсягу чоловічого статевого гормону, що впливає на плід, або від реакцій плода на гормон. При цьому вплив підвищеного рівня тестостерону збільшує ймовірність бісексуальність або гомосексуальності.

Примітно, що аналогічний експеримент з участю 14 пар близнюків-чоловіків різної орієнтації не виявив ніякого зв'язку між довжиною пальців і гомосексуальністю.Категория: Здоровье