Кров закипить: вчені назвали небезпеки, які завадять людству вижити на Марсі


Опубликованно 19.10.2018 00:22

Кров закипить: вчені назвали небезпеки, які завадять людству вижити на Марсі

Всім відомо, що на Червоній планеті життю людини загрожує радіація. Однак це не єдина небезпека для існування на Марсі.

Вчені стверджують, що низький тиск атмосфери Марса, яке в 100 разів менше, ніж у Блакитної планети, несе загрозу здоров'ю космічних мандрівників, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Ліга Новини Росія".

УченыйNASA Ames і каліфорнійського інституту SETI Паскаль Чи зазначає, що якщо людина відправиться на Марс безнадлежащей захисту, то при температурі навколишнього середовища гази, розчинені в крові, стануть бульбашками - кров закипить.

Також затриматися наМарсе люди не зможуть за його вуглекислої атмосфери. Якщо атмосфера земної кулі складається з 78% азоту і 21% кисню з мінімальною кількістю водяної пари, двоокису вуглецю та інших газів, то атмосфера Червоної планети складається з 95% вуглекислого газу.

Крім того, не радують і температури на Марсі, де на екваторі в літній день може бути 21°C, а вночі вона стає вкрай низька до мінус 62°C, що вб'є людину за лічені години. Також в легенях може виявитися токсична дрібна пил з марсианскойповерхности, яка також призведе до летального результату.

Учений додає, що на Червоній планеті відсутній магнітне поле, тому на його поверхню впливають космічні і сонячні промені.

Раніше в NASA визначилися спроектами жител для колонізаторів Червоної планети.

Нагадаємо, вчені зробили несподіване відкриття оподземной життя на Марсі.

Також супутник аерокосмічного агентства США запечатлелбазу НЛО на марсіанській поверхні.Категория: Техника