У Феодосії проводять вакцинацію диких тварин проти сказу


Опубликованно 11.10.2018 15:28

У Феодосії проводять вакцинацію диких тварин проти сказу

За його словами, епізоотична ситуація по сказу на території Російської Федерації, так і Республіки Крим залишається напруженою. Від сказу гинуть тварини, на жаль, може захворіти і померти людина. Незважаючи на проведену вакцинацію сприйнятливих домашніх тварин, небезпека також виходить з дикої фауни, від тварин, яких неможливо ізолювати і піддати класичної вакцинації.

- В такій ситуації тільки пероральна вакцинація гарантує створення імунного фону у диких м'ясоїдних. Розроблено ефективні вакцини і випробувані методики вакцинації, які дають можливість охопити наявне поголів'я диких тварин і досягти бажаних результатів, - повідомив А. Тхор.

Він уточнив, що вакцина створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, не викликає захворювання у тварин, не виділяє вірус, безпечна для тварин, людини і природного середовища, а також стабільна в польових умовах.

- Звертаємося до жителів міського округу Феодосія з проханням з розумінням поставитися до заходу з імунізації диких м'ясоїдних, і при виявленні приманок з вакциною не ламати їх, не брати в руки, - звернувся до феодосійцям Олександр Анатолійович і підкреслив, що розкладка вакцини не буде проведено в населених пунктах, водоймах, місцях проведення польових робіт.

Крім того, ветеринарна служба нагадує, що вакцинація проти сказу домашніх тварин (собак, кішок) є обов'язковою. Прищепити Вам належить тварина можна безкоштовно у Феодосійському міському ветеринарному лікувально-профілактичному центрі за адресою: р. Феодосія, вул. Радянська, 23а в будні дні з 08:00 до 17:00, в суботу з 09:00 до 13:00.Категория: Здоровье