Бюджетним електрокару Baojun E100 збільшили запас ходу


Опубликованно 07.10.2018 18:11

Бюджетним електрокару Baojun E100 збільшили запас ходу

У найдешевшого у світі електрокара Baojun E100 з'явилася оновлена версія зі збільшеним запасом ходу та розширеним списком систем безпеки.

Зовні схожий на Smart ForTwo китайський електрокар Baojun E100 з'явився в серпні минулого року. Автомобіль розробили і випускають для китайського ринку на спільному підприємстві SAIC-GM-Wuling. Вартість моделі - менш шести тисяч доларів США.

Оновлений Baojun E100 укомплектований тим же електромотором потужністю від 29 кВт (39 к. с., 110 Н•м) і вдосконаленим акумуляторним блоком, що дозволило збільшити запас ходу електрокара з 155 до 200 км. Максимальна швидкість - 100 км/ч.

Крім наявних у базової моделі ABS, система розподілу гальмівних зусиль, електричного підсилювача рульового управління, електронного стоянкового гальма і парктроника, оновлений Baojun E100 отримав Bluetooth і систему автоматичного попередження про пішоходів. Також в базове оснащення моделі входить мультимедійний комплекс з семидюймовим дисплеєм і точкою доступу Wi-Fi, а в топової версії моделі сенсорний дисплей, повітроочисна установка і система безключового доступу в салон.

З нововведень в базовій комплектації передбачені нові дверні ручки і ящик для зберігання «дріб'язку», в топової - автоматично складаються бічні дзеркала і камера заднього виду.

У Китаї Baojun E100 2019 модельного року буде продаватися за ціною $7 308 за базову комплектацію і $9 338 - за топову. Усім, хто купив автомобіль до кінця поточного року автовиробник дарує зарядку і пропонує встановлення безплатного домашнього зарядного обладнання.

Гарантія на електрокар - 3 роки або 60 тисяч км, ще 8 років або 120 тисяч км - на основні вузли.Категория: Авто