Новий соцопитування показало підвищений інтерес до електромобілів


Опубликованно 07.10.2018 06:40

Новий соцопитування показало підвищений інтерес до електромобілів

Британська компанія HPI, що займається перевіркою історії автомобіля при купівлі/продажу, опублікувала дані власного опитування: вісім з десяти клієнтів компанії при покупці наступного автомобіля віддадуть перевагу електрокар.

В цілому було опитано 1000 осіб, з них 83% сказали, що готові пересісти на електрокар. Як відзначили дослідники, серед автомобілістів у віці від 55 до 64 років таких виявилося лише 32%, серед більш молодих респондентів майже в три рази більше - 91%.

Як з'ясувалося в ході опитування, далеко не всі потенційні покупці електромобілів досить добре в них розбираються. Так 61% опитаних вважають, що батареї електрокарів підлягають заміні вже після двох років експлуатації, а 38% - вказали на занадто тривалий час зарядки. Ще 64% респондентів від покупки електрокара утримує погано розвинена зарядна інфраструктура, а 54% послалися на високу вартість електрокарів.

Як підкреслили в компанії, молоді люди трохи більше розбираються в електрокарах і бачать довгострокові перспективи «зеленої технології».Категория: Авто