Зустрівся лицем до лиця: у 1957 році італійський уфолог сфотографував інопланетянина, який управляв НЛО


Опубликованно 07.10.2018 01:40

Зустрівся лицем до лиця: у 1957 році італійський уфолог сфотографував інопланетянина, який управляв НЛО

Італійський дослідник шокувала науковий світ своєю історією зустрічі з гостем з космосу.

Роберто Пінотті розповів, що в 1957 році він зустрівся з представником позаземних цивілізацій біля свого будинку поблизу Адріатичного моря, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

На оприлюдненому кадрі можна побачити, що інопланетянин був у сонцезахисних окулярах. Такжеуфолог зміг зробити фотографії і самого космічного транспортного засобу.

Про подію з вченим стало відомо зовсім нещодавно, коли з'явилася його автобіографія. Знімки, зроблені Пінотті, демонстрируютпришельца, що сидить за апаратурою, за допомогою якої він керував космічним кораблем.

Крім унікальних кадрів уфолог детально описав зовнішній вид літаючої тарілки:НЛО був діаметром у 25 метрів, а кабіна з пультом управління-близько 10 метрів.

Раніше в Італії появлениеНЛО зупинило футбольний матч. Жителі Флоренції були шоковані, коли над ареною виникли інопланетні кораблі.

Нагадаємо, туристи на острові Пасхи сфотографироваликосмический корабель, який ширяв над містичними кам'яними статуями.

Також поява НЛО зафіксували в Аргентині. Уфологи стверджують, що в цій местностилетающий об'єкт інопланетян з'явився не просто так.Категория: Техника