Класичні моделі Jaguar і Land Rover отримали сучасну мультимедийку


Опубликованно 14.09.2018 08:19

Класичні моделі Jaguar і Land Rover отримали сучасну мультимедийку

Відділення Jaguar Land Rover Classic представило лінійку сучасних мультимедійних систем Classic Infotainment System в автентичному оформленні для класичних автомобілів Jaguar і Land Rover.

Нова інформаційно-розважальна система поповнить каталог оригінальних запчастин і аксесуарів, що забезпечують сучасну функціональність для класичних автомобілів в автентичному оформленні. Спеціально для автомобілів Jaguar і Land Rover розроблені чотири фірмові версії Classic Infotainment System: для Jaguar з чорної або хромованою обробкою лицьової панелі, для Land Rover - з чорної або сріблястою (шліфований алюміній).

Пристрої стандарту DIN оснащені супутниковою навігацією з підтримкою 2D або 3D-карт, відображається на 32 мовах, радіо FM та AM, цифровим радіоприймачем DAB/DAB+, Bluetooth і вбудованим підсилювачем 4 х 45 Вт.

3.5-дюймовий дисплей високого дозволу підтримує шість мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська та російська. Завдяки синхронізації зі смартфоном і наявності вбудованого мікрофона є можливість здійснювати дзвінки і імпортувати телефонну книгу по Bluetooth. Система підтримує до чотирьох пристроїв з 1250 контактами кожне.

Встановити нову мультимедійну систему власники класичних моделей Jaguar і Land Rover можуть у фірмовому центрі Jaguar Land Rover Classic Works в Уорикшире або в авторизованих сервісах виробника. Мінімальна вартість - 1200 фунтів стерлінгів ($1560).Категория: Авто