Новий гіперкар Koenigsegg отримає ім'я Ragnarok


Опубликованно 13.09.2018 00:42

Новий гіперкар Koenigsegg отримає ім'я Ragnarok

Новий гіперкар Koenigsegg може отримати ім'я Ragnarok, що в германо-скандинавської міфології означає загибель світу і подальше його відродження. Дебют новинки відбудеться на Женевському автосалоні в березні 2019 року.

Про це з посиланням на власне «надійний» джерело написав користувач форуму McLaren Life під ніком Jonathan19. За попередньою інформацією, споряджена маса Koenigsegg Ragnarok складе 1200 кг, таким чином, він буде легшим за свого попередника гіперкара Agera RS на 195 кг. Крім того, за інформацією користувача новий гіперкар отримає гібридну силову установку, віддачу якої доведуть до 1440 л. с. доступних при 9000 об/хв, що 100 л. с більше, ніж у топової модифікації Agera RS.

Але ця інформація не відповідає тому, що заявляв глава компанії Крістіан фон Кенігсегг в червні поточного року, показуючи тизер нового гіперкара на відкритті першого авторизованого дилерського центру Koenigsegg в Австралії. За його словами, наступник Agera RS отримає 5.0-літрову модернізовану твін-турбо «вісімку», потужність якої виросте на 20 - 30 л. с. До того ж, біля агрегату не буде гібридною складової, як у Agera RS. Не отримає новий гіперкар і безступінчату трансмісію Direct Drive як у Regera. Наступника Agera RS оснастять стандартної коробкою передач з підрульовими «пелюстками».

Судячи з опублікованого тизера, новинка буде відрізнятися від нинішніх Agera RS і Regera. Дизайн новинки розроблений в стилістиці трекового гіперкара Aston Martin Valkyrie AMR Pro і Koenigsegg Regera. Ragnarok отримає іншу задню частину кузова і змінене антикрило, але збереже знімний дах.

Koenigsegg Agera RS дебютував у 2015 році в Женеві. Виробництво гіперкара, якому належать кілька рекордів швидкості, у тому числі і титул найшвидшого «серійного» гіперкара у світі, завершилося в квітні поточного року. Всього було випущено 25 екземплярів моделі.Категория: Авто