Глава FCA Серджіо Маркіонне помер у віці 66 років


Опубликованно 12.09.2018 08:44

Глава FCA Серджіо Маркіонне помер у віці 66 років

Концерн FCA офіційно повідомив про смерть Серджіо Маркіонне. Колишній глава FCA помер у віці 66 років в одній з клінік Цюріха після планової операції.

За кілька днів до цього, компанія Fiat Chrysler Automobiles оголосила, що глава концерну Серджіо Маркіонне не зможе повернутися до роботи через різке погіршення здоров'я після недавньої операції.

Пост президента компанії Fiat Серджіо Маркіонне очолив в 2004 році. На той момент компанія була на межі банкрутства. Тільки в 2003 році Fiat втратив більше 6 мільярдів євро, а в 2005-му - знову став прибутковим. Для цього Маркіонне довелося зробити кілька рішучих кроків, починаючи від скорочення чисельності працівників і закінчуючи скороченням термінів розробки нових моделей від 4 років до 18 місяців.

Під його безпосереднім керівництвом у 2009 році почалося злиття компанії з збанкрутілим концерном Chrysler, яке завершилося на початку 2014 року, створенням концерну FCA. У 2016 році Маркіонне вивів із складу концерну компанію Ferrari. У червні поточного року він представив новий п'ятирічний план розвитку концерну, приділивши особливу увагу Jeep, Maserati і Alfa Romeo. Раніше Маркіонне заявляв, що збирається залишити посаду голови FCA в 2019 році.Категория: Авто