Ілон Маск розкрив дату дебюту електричного кросовера Model Y


Опубликованно 12.09.2018 06:29

Ілон Маск розкрив дату дебюту електричного кросовера Model Y

Глава Tesla Ілон Маск озвучив передбачувану дату прем'єри нової моделі Tesla – компактного кросовера Model Y.

Відповідаючи на запитання одного з передплатників у Twitter, Маск написав, що дебют Model Y може відбутися 15 березня 2019 року. Саме цю дату він виділив в піврічному проміжку між кінцем поточного і серединою наступного року.

Перша інформація про Model Y з'явилася восени 2015 року. Тоді Маск випадково «обмовився» про те, що ще одна модель компанії отримає відкриваються вгору двері «крила сокола», як у Model X. Спочатку компактний кросовер планували розробляти «з нуля», але пізніше з'явилася інформація, що його побудують на платформі Model 3.

Крім дверей «крила сокола», в оснащення кросовера увійде система автономного управління нового покоління. Роботу автопілота буде забезпечувати комп'ютер, по продуктивності перевищує нинішню версію в сорок разів.

Восени минулого року, представляючи вантажівка Tesla Semi, Мак показав спортивний електромобіль Roadster, який розганяється з місця до 96 км/год швидше гіперкара Bugatti Chiron і пропонує в два рази більший запас ходу, ніж у лифтбека Model S. На одному заряді акумулятора Roadster може проїхати тисячу кілометрів. Серійне виробництво моделі почнеться в 2020 році.Категория: Авто