У Львівській області розпочали ремонт дороги до нового пропускного пункту


Опубликованно 10.08.2018 03:10

У Львівській області розпочали ремонт дороги до нового пропускного пункту

У Львівській області розпочато ремонт дороги Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий до нового пропускного пункту на українсько-польському кордоні Нижанковичі-Мальховіце. Загальна протяжність ділянки – 97.1 км, вартість ремонту – 230 млн. грн.

Як повідомили в мерії Львова, трасу Т-14-18 Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий ремонтує турецький підрядник Onur Construction International. На поточний момент на окремих ділянках дороги завершені роботи по розпушуванню і влаштування вирівнюючого шару. Також у цьому році на ділянці км49+790 - км78+591 на автодорозі Т-14-18 підрядник планує насип верхнього і вирівнювального шарів з щебенево-мастичного асфальтобетону.

«Загальна довжина відрізка дороги, на якому поведуть ремонт в цьому році, - понад 25 кілометрів. Зараз ми завершили прокладання підстави і нижнього шару асфальту на перших шести кілометрах. Роботи тривають, і до кінця травня ми плануємо завершити виконання всіх робіт, у тому числі і покриття верхнього шару асфальту на подальшому відрізку цієї автомагістралі протяжністю 11 кілометрів», - розповіла заступник голови Львівської обласної держадміністрації Ірина Гримак.

Автомобільний перехід Мальховіце-Нижанковичі на українсько-польському кордоні буде збудовано за ініціативи польської сторони і повинен бути зданий в експлуатацію в 2020 році. Тендер на розробку проектної документації об'єкта оголосило Підкарпатське воєводство Польщі. Новий пропускний пункт повинен спростити малий прикордонний рух для жителів двох країн: полякам буде легше добиратися в українські Трускавець та Східницю, а українцям - польські Бещади.

Джерело: ЛОДАКатегория: Авто