Щеплення від ротавірусу та вітряної віспи стануть обов'язковими в РФ


Опубликованно 10.08.2018 02:15

Щеплення від ротавірусу та вітряної віспи стануть обов'язковими в РФ

Росіянам з 2020 року потрібно буде обов'язково робити щеплення від вітряної віспи та ротавірусу, повідомили РИА «Новости» з посиланням на заяву міністра охорони здоров'я Вероніки Скворцової на ПМЕФ.

Міністр також додала, що сьогодні експерти активно обговорюють проблему профілактики вірусу папіломи. Скворцова зазначила, що дані утворення можуть бути основною причиною розвитку ракової пухлини.

«З 2020 року національний календар щеплень розширюється на дві вакцинації від вітряної віспи та ротавірусної інфекції», – заявила Скворцова.

Генеральний директор Національного медичного дослідницького центру дитячої гематології, онкології та імунології імені Рогачов Олександр Румянцев також заявив про відставання Росії на чотири-п'ять позицій від європейського календаря щеплень.

Румянцев зазначив, що регулярна профілактика вірусних захворювань зможе убезпечити населення країни від розвитку небезпечних захворювань. Крім цього, експерт запропонував зробити обов'язкову вакцинацію від гепатиту А, За його словами, це покращить здоров'я підлітків і дітей.

 

 Категория: Здоровье