НЛО над древніми моаї: жителі острова Пасхи помітили інопланетні кораблі на незначній висоті - кадри


Опубликованно 09.08.2018 03:00

НЛО над древніми моаї: жителі острова Пасхи помітили інопланетні кораблі на незначній висоті - кадри

Місцеві жителі острова Пасхи, який відомий своїми кам'яними истуканами з вулканічного попелу моаї, помітили кораблі прибульців.

Свідки розповідають, що величезні кораблі інопланетян ширяли над містичними каменнымистатуями, яких, за переказами місцевих, укладена надприродна сила, передає "Диалог.UA" з посиланням на "Російський Діалог".

Першими очевидцями появи гостей з космосу стали подружжя, які прилетіли на экзотическийостров по туристичній путівці і вирушили оглядати місцеві пам'ятки. Саме вони зафіксували дивні об'єкти, які ширяли в повітрі на незначній висоті. За словами свідків, над кронами пальм вони бачили два серебристыхНЛО.

Подружня пара довгий час спостерігали за польотом інопланетних кораблів, тому свою колекцію фотографій поповнила загадковим знімком. Завдяки кадру хорошої якості немає ніяких сумнівів в тому, що літаючі об'єкти над островом належать гуманоїдам. Очевидці уточнили, що кораблі були овальної форми і мали якесь поглиблення з одного боку.

Туристи додали, чтоинопланетяне поспішили зникнути, як тільки пара направила на них об'єктив своєї камери.

Раніше жителі Британії розповіли про кораблі прибульців, який поглинав все на своєму шляху. Спочатку британці принялистранный об'єкт за хмару.

Також пасажири поїзда у Росії були нажахані несподіваним появою двухНЛО. Шоковані свідки стверджують, що таємничі об'єкти переслідували поїзд.

Нагадаємо, в американському штаті Мічиган був помічений НЛО в формепирамиды. Корабель з'явився 4 липня під час святкування Дня незалежності.Категория: Техника