Залежність від електронних пристроїв робить людей нещасними, – результати дослідження


Опубликованно 09.08.2018 00:55

Залежність від електронних пристроїв робить людей нещасними, – результати дослідження

Залежність від електронних пристроїв, яка з кожним роком стає все більш поширеним явищем, робить людей нещасними, встановили дослідники з університету Сан-Франциско. Робота була опублікована в журналі Sciencedaily.

Вчені прийшли до висновку, що у залежних від смартфонів людей в мозку поступово утворюються неврологічні зв'язку, що викликають звикання. Так, наприклад, відбувається з людьми, які вживають надто багато знеболюючих.

Дослідники також виявили, що залежність від гаджетів негативно впливає на соціальні зв'язку. Після опитування 135 студентів з'ясувалося, що ті, хто часто користується смартфоном, частіше за інших відчувають самотність. Вчені вважають, що проводять велику частину часу в соцмережах не вистачає невербального спілкування: жестів, міміки і інтонацій співрозмовника.

Автори роботи радять рідше користуватися смартфонами і комп'ютерами. Наприклад, вони запропонували читачам зіграти з друзями в таку «гру»: при зустрічі в кафе або ресторані покласти мобільні телефони в центр столу. Той, хто перший захоче скористатися смартфоном, повинен сплатити всім іншим напої.



Категория: Здоровье